piątek, 2 stycznia 2015

Nowy Rok i nowe postanowienia...

Z ręką na sercu muszę się przyznać, że chciałam skasować tego bloga. Szukałam nawet opcji "usuń" w ustawieniach i za nic nie mogłam jej znaleźć. Może właśnie o to chodziło abym go nie znalazła i dała blogu drugą szansę... nie mam zamiaru się tłumaczyć dlaczego mnie tu nie było :)  Plusem jest, że zdałam sobie sprawę, iż w życiu też tak jest jak z tym moim pisaniem tutaj. Najpierw zapala nam się światełko i coś chcemy dla siebie zrobić, czegoś nowego spróbować, zwyczajnie się sprawdzić. Lecz gdy coś nie idzie po naszej myśli lubimy się poddawać. Ja często się poddaję i wiem o tym dobrze..
Dlaczego piszę to teraz? pomyślisz sobie: "no jasne, przecież jest Nowy Rok" ! ;) Gdzieś słyszałam stwierdzenie: "Nowy Rok - nowa ja". A ja myślę sobie "a dlaczego nie ?". Może ta kolejna kartka w kalendarzu zmotywuje nas do przemyśleń co warto byłoby zmienić w swoim życiu, planach i głównie w sobie. Jeśli chodzi o mnie to postanowiłam tchnąć drugie życie w to co powstało kilka miesięcy temu - mojego bloga. Chcę aby było to miejsce mojej odskoczni i przemyśleń. Uwaga! nie tylko kosmetycznych nowinek i recenzji. Zaczęłam od zmiany szaty graficznej, aby przyjemniej mi się tutaj wracało i pisało. Zmieniłam również swój nick, od dzisiaj już nie jestem kosmasia22 tylko kosmasia23. O czym będę pisać? tego sama jeszcze nie wiem :)
Moje postanowienie noworoczne brzmi --> spróbować wytrwać w postanowieniu ;)
Trzymajcie za mnie kciuki.
Ja będę trzymać za Wasze postanowienia noworoczne !

kosmasia23

1 komentarz:

  1. To mi się podoba! Trzymam kciuki za Twoje postanowienie i czekam na nowinki ze świata kosmetyki! Trzymaj się cieplutko! :*

    OdpowiedzUsuń