niedziela, 4 stycznia 2015

Zimowa pielęgnacja

Nie planowałam dzisiaj żadnego posta z racji tego, że i tak rozpoczęłam rok pisząc dzień po dniu:) Tematem dzisiejszego wpisu jest szybka zimowa regeneracja skóry. Nie zajęłabym się nim gdybym nie spędziła pół dnia w trudnych warunkach atmosferycznych w towarzystwie wiatru i mrozu. Sezon narciarski uważam za rozpoczęty i bardzo udany. Jednak rozpoczął się również sezon na wzmożoną pielęgnację naszej skóry. Po dzisiejszym pobycie na stoku skóra jest przesuszona i widocznie spierzchnięta. Decyzja była szybka - akcja regeneracja! Nie po to mam tyle kosmetyków, żeby stały na półce i się marnowały:)
Przedstawiam listę kosmetyków, które okazały się być dzisiaj pomocne:

1. AVON - Intensywnie kojący balsam do ciała
 Krótko o nim: genialny, rzeczywiście przynosi ulgę przesuszonej skórze. Wszystko za sprawą jego składu w którym mamy sporą zawartość gliceryny, wazeliny oraz parafiny. Ich funkcją jest zatrzymanie wody w skórze poprzez utworzenie specjalnej warstwy ochronnej.


2. Krem uniwersalny Tender Care ORIFLAME migdałowy
Powszechnie znany "miodek" do wymagających miejsc. Dobrze sprawdza się na ustach również dzięki zawartości wazeliny.

3. Krem do rąk ORIFLAME z olejkiem z pestek dyni dla bardzo suchych dłoni
Pięknie pachnie ale co najważniejsze nawilża skórę dłoni. Nie bez przyczyny nazwali go "HAPPY SKIN" ;)

4. Krem do stóp ORIFLAME z woskiem pszczelim
Zaaplikowałam ten krem na stopy i założyłam specjalne bawełniane skarpetki, aby skóra stóp mogła zregenerować się przez noc.Ten post nie jest sponsorowany przez Oriflame :P tak się złożyło przy dobieraniu ulubionych kosmetyków ;) zresztą AVON też tu jest ;)Skóra nawilżona więc czas na gorącą, zimową herbatkę z goździkami, cynamonem i pomarańczą. Planuję też obejrzeć jakiś dobry film i wspominać widoki minionego dnia... kocham góry zimą <3


Życzę Wam dobrej i spokojnej nocy
kosmasia23

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz